تیک اسمارت

زنگ درب هوشمند !!!

در این روزها خانه هوشمند از موضوعات داغی است که می‌توان درباره آن سخن گفت. انسان همیشه به دنبال امنیت بیشتر و دسترسی  بیشتر به مسائل امنیتی خانه خود بوده، با این احتساب زنگ درب هوشمند از وسایلی است که هم امنیت خانه را بالا می‌برد و هم دسترسی بیشتری به ما می‌دهد. بعد از نوشتن مقاله قفل‌های هوشمند به فکر نوشتن این مطلب افتادیم که در ادامه خواهید خواند.

زنگ درب Nest Hello

این زنگ در با ظاهری زیبا امکانات خارق‌العاده‌ای را در اختیار کاربران می‌گذارد. در ایتدا مشخصات فنی این محصول را مورد بررسی قرار می‌دهیم. کیفیت فیلمبرداری این وسیله به صورت اچ‌دی است. با وای‌فای کار می‌کند و به صورت ۲۴ ساعته در حال مخابره تصاویر است. فیلمبرداری به صورت HDR و دید در شب از مشخصات دوربین این زنگ درب هوشمند است. همچنین پهنای زاویه‌ای فیلمبرداری این دوربین ۱۶۰ درجه است.

ویژگی جالب دیگر این زنگ در وجود حالت خواب در تنظیمات آن است. با فعال شدن این بخش، ساعاتی که خود شما برای آن مشخص کرده‌اید زنگ درب بی‌صدا شده و شما را از خواب بیدار نمی‌کند. اما تصاویر ضبط می‌شود و روز بعد می‌توانید مشاهده کنید که چه کسی مراجعه کرده است.

ویژگی‌های زنگ درب هوشمند Nest

این زنگ درب به گوشی هوشمند شما متصل می‌شود. به وسیله اپلیکیشن آن می‌توانید همواره از هر جایی که هستید تصاویر آن را به صورت زنده مشاهده نمایید. در صورتی که کسی زنگ درب را بزند برای شما آلارم داده می‌شود و می‌توانید آن فرد را مشاهده نمایید. حتی می‌توانید درب را برای او باز کرده و یا با او از طریق بلندگوی مربوطه صحبت کنید.

این زنگ درب هوشمند همچنین توانایی شناسایی تصاویر چهره کسانی که مراجعه می‌کنند را داراست. با استفاده از این ویژگی می‌توانید مشخص کنید که صدای زنگ برای آن فرد به صورت متفاوت از سایرین باشد؛ و یا طریقه نوتیفیکیشن دادن و آلارم آن فرد در گوشی‌تان متفاوت باشد.

هر حرکت، صدا و شخص را شناسایی می‌کند و شروع به ضبط تصویر در لحظه می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های جالب این زنگ درب هوشمند، ذخیره جمله‌های پرکاربرد در حاظه آن است و هنگامی که توانایی صحبت کردن ندارید می‌توانید صداهای ضبط شده را پخش کنید و کسی که پشت درب است را از وضعیت آگاه سازید. در کل در سیستم صوتی بکار رفته، از سیستم نویزگیر استفاده شده که صدای شما را با وضوح کامل به محاطب میرساند. و یا صدای افراد به طور واضح و مشخصی برای شما پخش شود.

طریقه نصب این زنگ در سخت نیست و همه افراد می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنما آن را نصب کنند اما پیشنهاد شده است که از متخصصان مربوطه برای نصب این زنگ درب هوشمند استفاده شود.

شرکت Nest علاوه بر زنگ درب هوشمند تولیدات دیگری در زمینه خانه هوشمند و امنیت آن دارد که می‌توان به دوربین‌ها و میکروفون‌های هوشمند اشاره نمود. برای مطالعه بیشتر در این زمینه می‌توانید اینجا کلید کنید. و همچنین برای مطالعه سایر مقالات درباره‌ی خانه هوشمند به بخش مربوطه در وب‌سایت تیک‌اسمارت مراجعه نمایید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید