تیک اسمارت

با لباس‌های خود گرم‌شونده، دیگر نگران زمستان سرد نباشید!

در طول ماه‌های سرد سال و در بعضی مناطق تحمل دماهای پایین حتی با لباس گرم هم مشکل است. داشتن یک کاپشن، کلاه، دستکش یا چکمه به تحمل دمای پایین کمک می‌کند اما ممکن است کافی نباشد. بسیاری از مردم حتی با داشتن لباس مناسب نیز باز هم سرما میخورند. علاوه بر این، ورزش‌هایی مانند اسکی نیز در ارتفاعات انجام می‌گیرد و نمی‌توان در این ورزش‌ها از لباس زیاد استفاده کرد. چاره‌ی کار اما راحت ولی کمی هزینه‌بر است. استفاده از هیتر و گرم‌کن‌های کم حجم و سبک در لباس‌ها اندکی است که درحال انجام است و با استفاده از یک پاوربانک می‌توان لباس خودگرم شونده داشت.

در زیر به معرفی مختصر از چند نمونه از بهترین لباس‌ها این چنینی می‌پردازیم.

کاپشن ۸K Flexwarm

کاپشن‌ Flexwarm مشابه کاپشن‌های عادی است اما در زیر لایه‌‌های آن سه المنت برای گرم کردن وجود دارد. دو المنت در جلو و یک المنت در پشت کاپشن قرار گرفته‌اند و میزان گرمایش آنها تا دمای ۵۰ درجه سانتی‌گراد می‌باشد. این المنت‌ها می‌تواند توسط یک گوشی هوشمند کنترل شود و بسته به کاربری روشن و خاموش شوند. اگر گوشی در دسترس نباشد بر روی خود کاپشن دکمه‌ای برای تنظیمات تعبیه شده‌است.  انرژی لازم با استفاده از یک پاوربانک تامین می‌شود و تا ۱۳ ساعت می‌توان از المنت‌ها استفاده کرد. علاوه بر کاپشن، جلیقه و هودی نیز در این برند با این امکان موجود است. قیمت آن در بازارهای جهانی و سایت آمازون ۲۸۶ دلار است.

کاپشن Ravean Heated

اگر علاوه بر گرمای دلچسب مد و استایل لباس نیز برای شما مهم است کاپشن‌های Ravean مناسب‌ترین انتخاب است. این شرکت علاوه بر تولید بهترین‌های این صنعت در زمینه‌ی گرما، ظاهر و مد را نیز مد نظر قرار داده و کاپشن‌های شیکی طراحی می‌کند. المنت‌های به کار رفته در لباس از کیفیت بالایی برخوردار هستند. المنت‌ها در جلوی سینه و پشت کاپشن قرار دارند. علاوه بر این، از چندین المنت در جیب‌های کاپشن نیز استفاده شده‌است. منبع تغذیه‌‌ی کاپشن می‌تواند تا ۱۰ ساعت شما را گرم نگه‌دارد و علاوه بر این می‌تواند گوشی شما را نیز شارژ کند. برای کنترل المنت‌ها دکمه‌ای در کاپشن تعبیه شده‌است. قیمت این محصول در آمازون ۳۰۰ دلار است.

دستکش Outdoor Research Stormtracker

اگر نوک انگشتان شما با دستکش نیز سرما می‌خورد چاره استفاده از دستکش‌های خود گرم شونده است. یکی از بهترین این دستکش‌ها محصولات شرکت Outdoor research است. ظاهر مناسب به همراه استفاده از مواد ضدآب و لایه‌ی چرمی روی آن باعث شده تا این دستکش‌ها برای بسیاری از فعالیت‌ها از جمله اسکی مناسب باشد. استفاده از هیترهای کوچک نیز گرمای مضاعف را برای دست فراهم می‌کند. دکمه‌‌ی مجزایی نیز بر روی هر دستکش برای کنترل میزان حرارت‌دهی تعبیه شده‌است. قیمت این دستکش‌ها در آمازون ۲۶۵ دلار است.

کلاه ActionHeat

گرم نگه‌داشتن سر در زمستان یکی از بزرگترین چالش‌ها است. با استفاده از کلاه ActionHeat می‌توان سر را به راحتی گرم نگه‌داشت. این کلاه مجهز به دو المنت است که سر را به مدت چهار ساعت گرم نگه می‌دارد. المنت‌ها به طور هوشمندانه‌ای بالای گوش‌ها قرار می‌گیرند که در سه سطح مختلف می‌توانند گرما را منتقل کنند. باتری کم حجم و سبکی برای کلاه در نظر گرفته شده تا وزن کلاه زیاد نشود. ظاهر کلاه نیز زیبا و شیک است. قیمت این کلاه در سایت آمازون ۱۰۰ دلار است.

لباس‌های مجهز به هیتر یا المنت می‌توانند کمک بزرگی به گرم نگه‌داشتن انسان در زمستان سرد بکنند. قیمت این لباس‌ها در حال حاضر زیاد است ولی با پیشرفت تکنولوژی و افزایش استفاده از این لباس‌ها قیمت می‌تواند کاهش پیدا کند. این تکنولوژی تقریبا در تمامی بخش‌های لباس یک انسان می‌تواند به کار رود.

در پایان ویدئوی معرفی و آنباکس دستکش Torch Electrek یکی دیگر از لباس‌های خود گرم شونده مشاهده می‌شود

.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید