تیک اسمارت

معرفی کسب و کارهای نوپا؛ مزبار

اگر شما هم زیاد اهل مهمانی‌ هستید، احتمالاً اولین سؤال مهم بعد از “حالا چی بپوشم؟” سؤال درباره‌ی خوراکی و پذیرایی از میهمانان است. همیشه آماده کردن یک دسر مناسب یا یک بشقاب جذاب، در عین حال مقوی یکی از دغدغه‌های اصلی میزبانان بوده است.

ممکن است شما بخواهید صرفاً برای کامل کردن میز غذای خود تعدادی دسر یا فینگر فود (finger food) در کنار غذاهای اصلی بگذارید اما بازهم با مشکل اصلی یعنی کمبود زمان روبرو باشید. پاسخ ساده است.. مزبار.

غذایی که هم باب میل همگان باشد هم بتواند به مهمانی شما رنگ و لعاب بدهد و البته در کوتاه ترین زمان ممکن قابل دسترسی باشد را قطعاً می‌توانید در مزبار پیدا کنید.

معرفی:

مزبار یک استارتاپ نو در زمینه‌ی تهیه و ارسال محصولات غذاییست که اخیراً بین رقبای با سابقه‌ترش توانسته جایگاهی درخور پیدا کند.

اولین نکته‌ای که بنظر میآيد جذاب‌ترین بخش این سایت باشد دسته‌بندی‌های محصولاتش، درست مطابق نیازهای متفاوت یک میهمانیست. نوشیدنی،سالاد، بشقاب مزه و فینگرفود، دسر و میوه و … از جمله اصلی‌ترین عناوین محصولات این سایت خوش‌مزه است. و البته بعد از آن شاهد یک تقسیم بندی جذاب و کاربردی هستیم، که مستقیما به نوع میهمانی یا دورهمی شما مرتبط می‌شود.

آيا شما قرار است به تماشای فیلم و فوتبال بنشینید یا شاید هم فردا جلسه‌ی دفاع دارید و هنوز چیزی برای میهمانان حاضر نکرده‌اید. مزبار به تمام این‌ها فکر کرده و با باز کردن منوی محصولاتش بلافاصله می‌توانید به صفحه‌ی مورد نیاز خود هدایت شوید .

محصولات مزبار:

بنظر می‌رسد مزبار هم نتوانسته مستقلاً تمامی محصولاتش را خودش از صفر تا صد تهیه کند و گاهی گریزی به محصولات آماده‌ی موجود در سوپرمارکت‌ها هم زده است. بنابرین به صورت کلی محصولاتش را میتوان به سه‌دسته‌ی کلی تقسیم کرد:

اول محصولات آماده‌ای که مزبار صرفاً زحمت بسته‌بندی و ارسال آن‌ها را می‌کشد.فراموش نکنید گاهی همین کار هم می‌تواند زمانبر و دردسرساز باشد. از جمله محصولات این دسته ‌می توان به انواع چیپس، آبمیوه‌های آماده و برخی تنقلات اشاره کرد. در نهایت بشقاب مزه‌ هم یکی از کامل‌ترین‌های این دسته است.

دوم محصولاتی که کاملاً توسط مزبار طبخ یا آماده شده‌اند و شما به‌راحتی پس از ارسال آن می‌توانید میل بفرمایید. بنظر می‌آيد مهم‌ترین دسته‌ی محصولاتشان همین است.

محصولاتی مثل انواع فینگرفود مطابق تمام سلیقه‌ها و حتی تمام ملیت‌ها، انواع سالاد ،برانی‌ها و غذاهای لبنانی و چندین محصول خوشمزه و جدید دیگر در این دسته جای می‌گیرند.

سومین دسته‌ی  محصولات مزبار هم محصولات نیمه آماده‌است. که مختص افرادیست که دوست دارند خودشان در ساختن غذایشان سهمی داشته باشند. انواع جوجه‌کباب‌ها با طعم‌های مختلف هم جزء این دسته هستند.

درنهایت بنظر می‌رسد یکی از نکاتی که مشتری را خیلی به سمت چنین استارتاپی متمایل نکند، قیمت بالای برخی محصولات باشد که مشخصاً باعث می‌شود تعدادی از مخاطبین هیچوقت خریدی نکنند.

چگونه از مزبار خرید کنم؟

می‌توانید از دو طریق، خرید از سایت مزبار به آدرس mazbar.com یا دانلود اپلیکیشن مزبار به‌راحتی سفارشتان را ثبت کنید و درب منزلتان تحویل بگیرید.

اگر باز هم در انتخاب مواد میهمانیتان دچار شک شدید کافیست تلفن خود را در سایت ثبت کنید تا با شما تماس بگیرند و راهنماییتان کنند.

میهمانی خوش‌بگذرد..

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید