تیک اسمارت

یخچال هوشمند سامسونگ

این روزها شاهد رشد چشمگیر وسایل هوشمند برای خانه‌های هوشمند هستیم. در خط مقدم این وسایل‌ها آشپزخانه قرار دارد. اغلب وسایلی که در آشپزخانه‌ها وجود دارند نوع هوشمند آن‌ها نیز به بازار آمده است.

یخچال فریزر هوشمند سامسونگ نه تنها یک یخچال هوشمند است، بلکه یک هاپ و پل ارتباطی بین سایز لوازم خانگی هوشمند نیز می‌شود. در ادامه به تفضیل درباره این یخچال هوشمند صحبت می‌کنیم.


آشپزخانه قلب خانه شماست. با هاب خانواده سامسونگ شما به ابعاد زندگی‌تان وصل خواهید شد. با کنترل از راه دور هنگام خرید به داخل یخچال نگاه کنید، یادداشت بفرستید، برنامه هفتگی را تنظیم کنید، ببینید که چه کسی پشت درب است و … ، دقیقا توسط یخچال شما !!

این یخچال دارای یک صفجه نمایش ۲۱٫۵ اینچی است. که در واقع محلی برای ارتباط اعضای خانواده و قراردادن برنامه خانوادگی و خیلی از کاربردهای دیگر است. در ادامه به بررسی جزء جزء این صفحه نمایش هوشمند می‌پردازیم.

غذا و خوراکی:

با اتصال گوشی هوشمندتان به یخچال از طریق اینترنت، همزمان در هر کجای دنیا که باشید می‌توانید داخل یخچال را از طریق گوشی‌تان ببینید. هنگامی که به خرید رفته‌اید با مشاهده داخل یخچال از کم و کاستی‌ها باخبر می‌شوید.

همچنین صفحه یخچال با اتصال به اینترنت به منبع بزرگی از دستورهای پخت متصل است و شما با انتخاب آن‌ها دستور ره به صورا واضح روی صفحه نمایشگر یخچالتان ببینید.

ارتباط خانواده:

همانطور که گفته شد دستگاه تلفن هوشمند شما از طریق اینترنت به یخچال متصل است. این امکان را به شما می‌دهد که یادداشت و یا عکس دلخواه را روی صفحه نمایش قرار دهید. به طوریکه بیرون از خانه‌اید و یادداشتی بر روی صفحه نمایش می‌گذارید که تا ۲ ساعت دیگر می‌رسید.

یک تقویم بزرگ نیز روی صفحه نمایش مربوطه دارد. این تقویم می‌تواند با تقویم اعضای خانواده سینک یا همگام‌سازی شود. بنابراین شما جدول زمانبندی کارهایتان را همیشه در مقابل چشمانتان دارید.

سرگرمی:

این یخچال مجهر به اسپیکر نیز هست. و حتی توانایی اتصال به سینمای خانگی شما را نیز دارد. لذا امکان پخش کردن موسیقی را به شما می‌دهد و به راحتی می‌توانید با شنیدن موسیقی دلخواهتان به آشپزی بپردازید.

همچنین امکان پخش برنامه‌های تلویزیونی به صورت آنلاین را نیز دارد. به راحتی در آشپزخانه به تماشای تلویزیون بپردازید. حتی ویدئوهایی که خودتان مد نظرتان هست را می‌توانید پخش و نگاه کنید.

ارتباط، ویژگی خارق‌العاده این یخچال هوشمند:

این هاب و یا صفحه نمایش هوشمند، توانایی اتصال به دیگر وسایل خانه هوشمند را داراست. به طوریکه از طریق این صفحه نمایش و یا نرم‌افزارش در گوشی موبایل هوشمندتان، می‌توانید تنظیمات قفل درب هوشمند خانه‌تان را عوض کنید و یا تصویر زنگ درب هوشمند خود را در صفحه نمایش یخچال هوشمند ببینید و یا درب را باز کنید. می‌توانید چراغ‌های هوشمند خانه را خاموش و روشن کنید و یا اوون، مایکروویو و تمام وسایل هوشمند آشپزخانه را کنترل کنید.

در بخش معرفی ماهی‌تابه هوشمند به شما گفتیم که این ماهی‌تابه همزمان با پخت غذا امکان ساخت دستور پخت غذا را داراست. این یخچال هوشمند می‌تواند این دستور پخت‌ها را نیز به حافظه خود اضافه کند.

تمام ویژگی‌ها:

در ادامه ویژگی‌ها و اپلیکیشن‌های داخل یخچال هوشمند سامسونگ را به صورت موردی نام می‌بریم. در قسمت غذا، اپلیکیشن‌های دستور پخت، مشاهده داخل یخچال، لیست خرید، مدیریت محتویات، سیستم خرید غیر حضوری غذا و سبزیجات، آمازون دش و نرم‌افزارهای دیگر

در قسمت خانواده می‌توان به اپلیکیشن‌هایی نظیر تقویم، لیست کارها، به یاد آورنده، وایت‌برد، عکس‌ها، اشتراک‌گذاری موقعیت در نقشه، اوبر (اسنپ)، پینترست و دیگر نرم‌افزارهای کاربردی اشاره نمود که در این یخچال هوشمند قرار دارند.

در بخش سرگرمی نرم‌افزارهای جستجوگر اینترنتی، پخش زنده تلویزیون، رادیو اینترنتی، پخش موسیقی و چند نرم‌افزار دیگر وجود دارد. بخش ارتباط نیز که نرم‌افزارهای مربوطه را برای ارتباط بین دیگر وسایل هوشمند خانه را داراست.

باید اشاره کرد که این صفحه نمایش یخچال هوشمند ن تنها به صورت لمسی دستورات را می‌پذیرد بلکه با میکروفون و اسپیکری که دارد شما می‌توانید به صورت صوتی دستورات خود را به یخچال متنقل کنید.

این یخچال در شکل‌ها و ظاهرهای مختلفی تولید شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی آن مراجعه کنید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید