تیک اسمارت

سطل زباله هوشمند !!!

شاید با دیدن این تیتر تعجب کرده باشید که چگونه یک سطل زیاله می‌تواند هوشمند باشد. در ادامه توضیح می‌دهیم که چگونه با نصب یک ابزار به سطل زباله می‌توانید آن را سطل زباله هوشمند بنامید.

با اتصال دستگاه GeniCan به لبه سطل زباله آن را هوشمند کنید. این دستگاه توانایی اسکن بارکد روی اجناس را داراست. از طرفی زباله‌هایی که دارای بارکد نیستند را می‌توان توسط دستیار صوتی آن به دستگاه معرفی کرد.

طریقه کارکرد

بطور کلی پروسه اتفاده اینگونه است که با قرارگیری این دستگاه بر لبه سطل زباله و نصب اپلیکیشن مربوطه روی گوشی هوشمندتان می‌توانید از ویژگی‌های آن استفاده کنید. تمامی کالاهای مصرفی‌تان که پس از اتمام به سطل زباله می‌اندازید توسط بارکدخوان شناسایی شده و یا دستیار صوتی از شما می‌پرسد که چه چیزی است و شما آن را به دستگاه معرفی می‌کنید. بر این اساس لیستی از کالاهایی که مصرف کرده‌اید و تمام شده است ایجاد می‌شود. شما از طریق تلفن همراه خود و به صورت زنده از این لیست آگاه می‌شوید.

اگر قصد خرید در فروشگاه داشته باشید می‌دانید که در بازه زمانی مشخص چه چیزهایی را مصرف کرده‌اید و نیاز به خرید چه کالاهایی دارید. این بخش به صورت آنلاین عمل می‌کند و همزمان که کالایی به سطل انداخته شود در گوشی‌تان می‌توانید آن را ببینید.

از ویژگی‌های دیگر این وسیله آلارم و نوتیفیکیشنی است برای هنگامی که سطل زباله پر است و به شما پیام می‌دهد که آن را خالی کنید. و یا چند روزی است که سطل زباله را تخلیه نکرده اید و سطل نیاز به تخلیه دارد. در این صورت در گوشی شما نوتیفیکیشن می‌دهد و شما را مطلع می‌کند.

بدین وسیله GeniCan کمک می‌کند تا شما در زمان صرفه جویی کنید و لیست خرید آماده‌ای داشته باشید. همچنید می‌توان گفت که در هزینه نیز صرفه جویی می‌شود زیرا از خرید کلاهایی که هنوز نیاز ندارید جلوگیری می‌کند.

برای مشاهده سایر تجهیزات آشپرخانه‌های هوشمند به بخش خانه‌ی هوشمند وبسایت مراجعه نمایید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید