تیک اسمارت

کمد دیواری هوشمند ! از دردسر اتو کشیدن خلاص شوید

در راستای معرفی لوازم خانه هوشمند که در تیک‌اسمارت آن را دنبال می‌کنیم. لازم به ذکر است که اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به آراسته بودن لباس‌های خود اهمیت می‌دهید، احتمالا نیاز به شستشو و اتو کردن، آن هم چند بار در هفته شما را خسته کرده است. با پیشرفت لحظه به لحظه‌ی تکنولوژی، علی‌الخصوص در زمینه‌ی وسایل هوشمند برای خانه، کمدهای هوشمندی با نام ترسا استیم اختراع شده که به راحتی می‌تواند این مشکل شما را حل کند.

کمد دیواری Tersa Steam

تصور کنید یک روز صبح دیر از خواب بیدار شده‌اید و می‌خواهید به محل کار یا تحصیل خود بروید، قطعا مواجه شدن با لباس‌های کثیف و چروکی که فراموش کرده‌اید آن‌ها را بشویید و اتو کنید می‌تواند روز شما را خراب کند اما با داشتن یک دستگاه ترسا استیم می‌توانید در ده دقیقه، همزمان با نوشیدن چای صبحانه‌ی خود لباس‌هایی تمیز و اتو کشیده تحویل بگیرید.

کمدهای هوشمند ترسا استیم با قابلیت نصب شدن روی دیوار و داشتن ظاهری ساده و همچنین یک آینه، علاوه بر فضای کمی که در منزل اشغال می‌کنند، می‌توانند بسیار کاربردی باشند. مهم‌ترین مزیت این کمدها، عدم استفاده از مواد شیمیایی در تمیز کردن لباس‌ها است. تنها با بخار و یک ماده معطر غیرشیمیایی مخصوص، لباس اتوکشیده و خوشبو را از دستگاه ترسا استیم تحویل بگیرید.

روش استفاده

روش استفاده از این کمد بسیار ساده است؛  برای تمیز کردن یک پیراهن، کاربر به سادگی ترسا استیم را باز می‌کند و با قرار دادن لباس روی جارختی موجود در کمد و همچنین مخلوط آب و اسانس در محفظه‌ی مخصوص کار دیگری باقی نمی‌ماند و دستگاه در مدت ده دقیقه مانند یک بخارشوی قوی عمل کرده و با بخار باکتری‌های موجود روی لباس را از بین برده، چروک‌های بافت پارچه را باز می‌کند، بوی بد لباس را از بین می‌برد و همچنین رایحه‌ای خوشایند به آن می‌بخشد.

بنابراین اگر شما هم وقت و حوصله‌ی شستن، اتو کردن و یا بردن لباس‌ها به خشکشویی را ندارید، می‌توانید با تهیه‌ی یک عدد از این کمد هوشمند به قیمت ۴۰۰ دلار، تمامی این کارها را به ترسا استیم بسپارید.

ویدئوی معرفی این دستگاه بزودی در وبسایت تیک‌اسمارت و یا کانال آپارات ما به اشتراک گذاشته می‌شود.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید