تیک اسمارت

Shooz ; اولین کفش با قابلیت تغییر شکل و کاربرد

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید از یک جلسه ی مهم به باشگاه بروید اما بخاطرکفش های رسمی از تصمیمتان صرف نظر کنید؟

یا این که بخواهید بعد از یک پیاده روی صبحگاهی به محل کار خود بروید اما به علت کمبود وقت برای بازگشت به خانه و عوض کردن کفش ها، از ورزش کردن منصرف شوید ؟

یک شرکت ایتالیایی، کفش هایی به نام Shooz تولید کرده که با توجه به امکانات و ویژگی های این محصول می توان آن را در دسته ی گجت های پوشیدنی قرار داد. Shooz به شما این امکان را می دهد که بدون اتلاف وقت، کفشی مناسب با کار و فعالیت خود به پا کنید. همچنین این شرکت قصد دارد با این تولید خود نیاز به خرید کفش جدید را از بین ببرد.

چرا باید Shooz را انتخاب کنیم ؟

  • فرض کنید می خواهید برای یک سفر کاری به شهری دیگر بروید. شما به یک جفت کفش رسمی برای شرکت در جلسات، یک جفت کفش راحتی برای خرید و گشت وگذار در شهر و یک جفت کفش ورزشی برای پیاده روی و یا باشگاه رفتن نیاز دارید.اگر Shooz را تهیه کرده باشید، می توانید رویه های مختلف را به شکل مسطح و درست شبیه به لباس هایتان در چمدان بگذارید و علاوه بر بردن همه ی کفش ها، سبک سفر کنید.
  • شما برای تغییر شکل کفش خود می توانید فقط یک رویه تهیه کنید و در واقع با هزینه ی نصف یک کفش، کفش جدیدی داشته باشید.
  • رویه های Shooz قابل شست و شو هستند و به راحتی می توانید کفش های خود را تمیز کنید.
  • مهم تراز همه این که با خرید کفش کمتر، تولید پلاستیک کاهش یافته و شما می توانید نقش موثری در حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از تخریب آن داشته باشید.

چطور از Shooz استفاده کنیم ؟

استفاده از Shooz بسیار ساده است به طوری که با یک زیپ از یک کفش کاملا رسمی به یک کفش ورزشی تبدیل می شود.

این کفش ها ازدو قسمت کفی(sole) و رویه(skin) ساخته شده اند که بوسیله ی یک زیپ به هم متصل می شوند.

همان طور که می بینید میتوانید با خرید دو کفی و دو رویه، هر کدام به قیمت ۷۵ دلار، چهار کفش متفاوت داشته باشید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید